MADhack


Mobile App Development Hackathon

MADhack vol.3 sa skončil. Prototypy aplikácií sú odprezentované, ceny rozdané, skvelý víkend za nami. Všetkým, ktorí ste sa MADhacku 2017 zúčastnili ĎAKUJEME! Chcete sa nabudúce zapojiť tiež? Zapíšte sa na náš mailing list!

MADhack 2017 predstavuje projekty

Inšpiratívne priestory ImpactHub Bratislava, dostatok jedla a pitia, skúsení mentori a šikovní účastníci s kreatívnymi nápadmi. Presne takto vyzeral tretí ročník nášho hackathonu. Zisti, kto vyhral a na akých jedinečných projektoch ľudia pracovali.

MADhack 2017

Ako MADhack funguje?

Hackathon znamená akciu, kde máš vymedzený čas za ktorý máš stihnúť spraviť na svojom projekte čo najviac. Zároveň sa zlepšuješ, cvičís sa, máš možnosť pýtať sa našich mentorov a zisťovať hromadu zaujímavých vecí. Vyskúšaj si prácu v tíme, v krátkom čase a hlavne v priateľskej atmosfére. Na záver si spoločne vyskúšate prezentáciu vlastného projektu.

Kto sa môže do hackathon-u zapojiť?

Odpoveď je jednoduchá: hocikto, koho zaujíma mobilný vývoj! Hackathon je hlavne o preverení tvojich schopností aj za krátky čas vyriešiť nejaký problém. Chceš skúsiť, čo za obmedzený čas dokážeš? Prihlás sa sám, alebo spolu s kamarátmi a ukáž, čo v tebe je!

MADhack 2016

Jeden a pol dňa kódenia, 8 tímov, nápadité a kreatívne projekty, veľa kávy a neopakovateľná atmosféra. Aj takýto bol MADhack vol.2! Pozri sa, čo ťa čaká aj tento rok a aké projekty uspeli.

MADhack 2016

 madhack 2016

MADhack 2015

V roku 2015 celé šialenstvo vypuklo! 12 tímov, 12 projektov, 24 hodín a kopa workshopov! Inšpiratívne priestory, skúsení Resco mentori, príjemná atmosféra. Pozrite si, na čo sa môžete tešiť aj tento rok.

MADhack 2015